Katalogový list č. ELOSOS1976817
| Název: | Hadicové šroubení SILVYN LKI-M 12X1.5 GY LAPP 55501400 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1976817 |
| EAN: | 3034404034634 |
| Kód dodavatele: | 55501400 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Stupeň krytí (IP): | IP54 |
| Celková délka: | 38 mm |
| Velikost připoj. závitu: | M12 x 1,5 |
| Délka závitu: | 10 mm |
| Jmenovitý průměr: | 5,5 mm |
| Produktová řada: | SILVYN LKI-M |
| Pracovní teplota: | -10-110 °C |