Katalogový list č. ELOSOS1976815
| Název: | Hadicové šroubení SILVYN USK-M 32X1.5 SGY LAPP 55501350 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1976815 |
| EAN: | 3370642889170 |
| Kód dodavatele: | 55501350 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Stupeň krytí (IP): | IP54 |
| Celková délka: | 51 mm |
| Velikost připoj. závitu: | M32 x 1,5 |
| Délka závitu: | 15 mm |
| Jmenovitý průměr: | 27 mm |
| Produktová řada: | SILVYN USK-M |
| Pracovní teplota: | -10-110 °C |