Katalogový list č. ELOSOS1976813
| Název: | Hadicové šroubení SILVYN USK-M 20X1.5 SGY LAPP 55501330 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1976813 |
| EAN: | 3385423804815 |
| Kód dodavatele: | 55501330 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Stupeň krytí (IP): | IP54 |
| Celková délka: | 44 mm |
| Velikost připoj. závitu: | M20 x 1,5 |
| Délka závitu: | 13 mm |
| Jmenovitý průměr: | 15 mm |
| Produktová řada: | SILVYN USK-M |
| Pracovní teplota: | -10-110 °C |