Katalogový list č. ELOSOS1976811
| Název: | Hadicové šroubení SILVYN USK-M 12X1.5 SGY LAPP 55501310 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1976811 |
| EAN: | 3220957331461 |
| Kód dodavatele: | 55501310 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Stupeň krytí (IP): | IP54 |
| Celková délka: | 43 mm |
| Velikost připoj. závitu: | M12 x 1,5 |
| Délka závitu: | 12 mm |
| Jmenovitý průměr: | 8 mm |
| Produktová řada: | SILVYN USK-M |
| Pracovní teplota: | -10-110 °C |