Katalogový list č. ELOSOS1976808
| Název: | Úhlové hadicové šroubení SILVYN KLICK 90° M63X1.5 GY LAPP 55501250 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1976808 |
| EAN: | 3764308802397 |
| Kód dodavatele: | 55501250 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Stupeň krytí (IP): | IP68 |
| Velikost připoj. závitu: | M63 x 1,5 |
| Jmenovitý průměr: | 53 mm |
| Materiál těsnění: | jiné |
| Celková výška: | 94 mm |
| Produktová řada: | SILVYN KLICK 90° M |
| Pracovní teplota: | -40-115 °C |