Katalogový list č. ELOSOS1976571
| Název: | Kabelová vývodka SKINTOP HYGIENIC SC NPT 1/4'' LAPP 54114300 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1976571 |
| EAN: | 3466705285871 |
| Kód dodavatele: | 54114300 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Stíněný: | ano |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Provedení: | přímé |
| Odlehčení tahu: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP68 |
| Ex-zóna plynu: | bez |
| Ex-zóna prachu: | bez |
| Materiál: | kov |
| Vhodné pro průměr kabelu: | 4-6 mm |
| EMC verze: | ano |
| Verze testovaná výbuchem: | ne |
| Typ závitu: | NPT |
| S pojistnou maticí: | ne |
| Stoupání závitu: | 1,41 mm |
| Odolné proti nárazům: | ano |
| Plochá kabelová spojka: | ne |
| Šířka klíče: | 16 mm |
| Délka závitu: | 7,2 mm |
| Kvalita materiálu: | jiné |
| Barva: | jiné |
| Pracovní teplota: | -20-100 °C |