Katalogový list č. ELOSOS1976569
| Název: | Kabelová vývodka SKINTOP HYGIENIC-R NPT 1/2'' LAPP 54114220 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1976569 |
| EAN: | 3382117278556 |
| Kód dodavatele: | 54114220 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Stíněný: | ne |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Provedení: | přímé |
| Odlehčení tahu: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP68 |
| Ex-zóna plynu: | bez |
| Ex-zóna prachu: | bez |
| Materiál: | kov |
| EMC verze: | ne |
| Verze testovaná výbuchem: | ne |
| Typ závitu: | NPT |
| S pojistnou maticí: | ne |
| Odolné proti nárazům: | ano |
| Plochá kabelová spojka: | ne |
| Šířka klíče: | 24 mm |
| Stoupání závitu: | 1,81 mm |
| Kvalita materiálu: | jiné |
| Barva: | jiné |
| Vhodné pro průměr kabelu: | 7-10 mm |
| Délka závitu: | 8,4 mm |
| Produktová řada: | SKINTOP HYGIENIC-R |
| Pracovní teplota: | -20-100 °C |