Katalogový list č. ELOSOS1976534
| Název: | Add-on SKINTOP BRUSH ADD-ON M50 LAPP 54110845 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1976534 |
| EAN: | 3436451489458 |
| Kód dodavatele: | 54110845 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Povrchová ochrana: | poniklované |
| Typ závitu: | metrický |
| Velikost závitu M/PG: | 50 |
| Kvalita materiálu: | mosaz |
| Materiál: | kov |
| Tvar: | šestiúhelník |
| Stoupání závitu: | 1,5 mm |
| Odolné proti nárazům: | ano |
| Šířka klíče: | 56 mm |
| Výška: | 16,3 mm |
| S uzemňovacím připojením: | ano |
| Barva: | jiné |
| Produktová řada: | SKINTOP BRUSH ADD-ON |