Katalogový list č. ELOSOS1976452
| Název: | Kabelová vývodka SKINTOP INOX SC M 12 LAPP 53806720 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1976452 |
| EAN: | 3686793351924 |
| Kód dodavatele: | 53806720 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Stíněný: | ano |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Provedení: | přímé |
| Odlehčení tahu: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP68 |
| Ex-zóna plynu: | bez |
| Ex-zóna prachu: | bez |
| Velikost závitu M/PG: | 12 |
| Typ závitu: | metrický |
| Materiál: | kov |
| Délka závitu: | 6,5 mm |
| EMC verze: | ano |
| Verze testovaná výbuchem: | ne |
| S pojistnou maticí: | ne |
| Stoupání závitu: | 1,5 mm |
| Odolné proti nárazům: | ano |
| Plochá kabelová spojka: | ne |
| Šířka klíče: | 16 mm |
| Vhodné pro průměr kabelu: | 4-7 mm |
| Kvalita materiálu: | jiné |
| Barva: | jiné |
| Produktová řada: | SKINTOP INOX SC M |
| Pracovní teplota: | -40-100 °C |