Katalogový list č. ELOSOS1976291
| Název: | Kabelová vývodka SKINTOP COLD NPT 1 1/2'' LAPP 53113706 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1976291 |
| EAN: | 3526574106957 |
| Kód dodavatele: | 53113706 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Stíněný: | ne |
| Provedení: | přímé |
| Odlehčení tahu: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP68 |
| Povrchová ochrana: | poniklované |
| Ex-zóna plynu: | bez |
| Ex-zóna prachu: | bez |
| Kvalita materiálu: | mosaz |
| Materiál: | kov |
| Délka závitu: | 17 mm |
| EMC verze: | ne |
| Verze testovaná výbuchem: | ne |
| Typ závitu: | NPT |
| S pojistnou maticí: | ne |
| Odolné proti nárazům: | ano |
| Vhodné pro průměr kabelu: | 27-35 mm |
| Plochá kabelová spojka: | ne |
| Šířka klíče: | 65 mm |
| Stoupání závitu: | 2,21 mm |
| Barva: | jiné |
| Produktová řada: | SKINTOP COLD NPT |
| Pracovní teplota: | -70-100 °C |