Katalogový list č. ELOSOS1976143
| Název: | Kabelová vývodka SKINTOP MS-M BRUSH 110X2 PLUS LAPP 53112504 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1976143 |
| EAN: | 3348150714192 |
| Kód dodavatele: | 53112504 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Stíněný: | ano |
| Provedení: | přímé |
| Odlehčení tahu: | ano |
| Povrchová ochrana: | poniklované |
| Ex-zóna plynu: | bez |
| Ex-zóna prachu: | bez |
| Typ závitu: | metrický |
| Kvalita materiálu: | mosaz |
| Materiál: | kov |
| EMC verze: | ano |
| Verze testovaná výbuchem: | ne |
| Délka závitu: | 25 mm |
| S pojistnou maticí: | ne |
| Stoupání závitu: | 2 mm |
| Odolné proti nárazům: | ano |
| Plochá kabelová spojka: | ne |
| Šířka klíče: | 55 mm |
| Barva: | jiné |
| Produktová řada: | SKINTOP MS-M |
| Pracovní teplota: | -20-100 °C |
| Velikost závitu M/PG: | 110 |
| Vhodné pro průměr kabelu: | 86-98 mm |