Katalogový list č. ELOSOS1976128
| Název: | Kabelová vývodka SKINTOP MSR-M-XL 40X1.5 LAPP 53112155 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1976128 |
| EAN: | 3409191277029 |
| Kód dodavatele: | 53112155 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Stíněný: | ne |
| Provedení: | přímé |
| Odlehčení tahu: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP68 |
| Povrchová ochrana: | poniklované |
| Ex-zóna plynu: | bez |
| Ex-zóna prachu: | bez |
| Typ závitu: | metrický |
| Velikost závitu M/PG: | 40 |
| Kvalita materiálu: | mosaz |
| Materiál: | kov |
| Délka závitu: | 15 mm |
| EMC verze: | ne |
| Verze testovaná výbuchem: | ne |
| S pojistnou maticí: | ne |
| Stoupání závitu: | 1,5 mm |
| Odolné proti nárazům: | ano |
| Plochá kabelová spojka: | ne |
| Šířka klíče: | 45 mm |
| Vhodné pro průměr kabelu: | 15-23 mm |
| Barva: | jiné |
| Produktová řada: | SKINTOP MSR-M-XL |
| Pracovní teplota: | -40-100 °C |