Katalogový list č. ELOSOS1976041
| Název: | Kabelová vývodka SKINTOP ST-M 50X1.5 RAL 9005 BK LAPP 53111260 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1976041 |
| EAN: | 3242573771865 |
| Kód dodavatele: | 53111260 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Barva: | černá |
| Stíněný: | ne |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Provedení: | přímé |
| Odlehčení tahu: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP68 |
| Ex-zóna plynu: | bez |
| Ex-zóna prachu: | bez |
| Typ závitu: | metrický |
| Velikost závitu M/PG: | 50 |
| Kvalita materiálu: | polyamid (PA) |
| Materiál: | plast |
| Číslo RAL: | 9005 |
| Délka závitu: | 12 mm |
| EMC verze: | ne |
| Verze testovaná výbuchem: | ne |
| S pojistnou maticí: | ne |
| Stoupání závitu: | 1,5 mm |
| Odolné proti nárazům: | ano |
| Plochá kabelová spojka: | ne |
| Šířka klíče: | 55 mm |
| Vhodné pro průměr kabelu: | 27-34 mm |
| Produktová řada: | SKINTOP ST-M |
| Pracovní teplota: | -40-100 °C |