Katalogový list č. ELOSOS1976027
| Název: | Kabelová vývodka SKINTOP ST PG 29 RAL 7001 SGY 5ST LAPP 53110160 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1976027 |
| EAN: | 3690196242680 |
| Kód dodavatele: | 53110160 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Barva: | šedá |
| Stíněný: | ne |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Provedení: | přímé |
| Odlehčení tahu: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP68 |
| Ex-zóna plynu: | bez |
| Ex-zóna prachu: | bez |
| Typ závitu: | PG |
| Velikost závitu M/PG: | 29 |
| Kvalita materiálu: | polyamid (PA) |
| Materiál: | plast |
| Číslo RAL: | 7001 |
| EMC verze: | ne |
| Verze testovaná výbuchem: | ne |
| S pojistnou maticí: | ne |
| Stoupání závitu: | 1,588 mm |
| Odolné proti nárazům: | ano |
| Vhodné pro průměr kabelu: | 14-25 mm |
| Délka závitu: | 10,7 mm |
| Plochá kabelová spojka: | ne |
| Šířka klíče: | 42 mm |
| Produktová řada: | SKINTOP ST PG |
| Pracovní teplota: | -40-100 °C |