Katalogový list č. ELOSOS1975794
| Název: | Kabelová vývodka s ochranou proti ohybu SKINTOP BS PG 7 RAL 9005 BK 53015800 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1975794 |
| EAN: | 3699259685143 |
| Kód dodavatele: | 53015800 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Barva: | černá |
| Stíněný: | ne |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Provedení: | přímé |
| Odlehčení tahu: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP68 |
| Ex-zóna plynu: | bez |
| Ex-zóna prachu: | bez |
| Typ závitu: | PG |
| Velikost závitu M/PG: | 7 |
| Kvalita materiálu: | polyamid (PA) |
| Materiál: | plast |
| Číslo RAL: | 9005 |
| EMC verze: | ne |
| Verze testovaná výbuchem: | ne |
| S pojistnou maticí: | ne |
| Stoupání závitu: | 1,27 mm |
| Odolné proti nárazům: | ano |
| Vhodné pro průměr kabelu: | 2,5-6,5 mm |
| Délka závitu: | 7,8 mm |
| Plochá kabelová spojka: | ne |
| Šířka klíče: | 15 mm |
| Produktová řada: | SKINTOP BS |
| Pracovní teplota: | -20-100 °C |