Katalogový list č. ELOSOS1975625
| Název: | Kabelová vývodka SKINDICHT SHVE-M ATEX 20X1.5 LAPP 52107102 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1975625 |
| EAN: | 3481185635053 |
| Kód dodavatele: | 52107102 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Stíněný: | ano |
| Provedení: | přímé |
| Odlehčení tahu: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP68 |
| Povrchová ochrana: | poniklované |
| Ex-zóna plynu: | 1, 2 |
| Typ závitu: | metrický |
| Velikost závitu M/PG: | 20 |
| Kvalita materiálu: | mosaz |
| Materiál: | kov |
| Délka závitu: | 6 mm |
| EMC verze: | ano |
| Verze testovaná výbuchem: | ano |
| S pojistnou maticí: | ne |
| Stoupání závitu: | 1,5 mm |
| Odolné proti nárazům: | ano |
| Ex-zóna prachu: | 20, 21, 22 |
| Plochá kabelová spojka: | ne |
| Šířka klíče: | 22 mm |
| Barva: | jiné |
| Pracovní teplota: | -20-80 °C |
| Vhodné pro průměr kabelu: | 6,9-8,9 mm |