Katalogový list č. ELOSOS1975519
| Název: | Kabelová vývodka SKINDICHT SR-SV-M 20X1.5/13.5/9 LAPP 52105840 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1975519 |
| EAN: | 3543741562583 |
| Kód dodavatele: | 52105840 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Stíněný: | ne |
| Provedení: | přímé |
| Odlehčení tahu: | ano |
| Povrchová ochrana: | poniklované |
| Ex-zóna plynu: | bez |
| Ex-zóna prachu: | bez |
| Typ závitu: | metrický |
| Velikost závitu M/PG: | 20 |
| Kvalita materiálu: | mosaz |
| Materiál: | kov |
| Délka závitu: | 6 mm |
| EMC verze: | ne |
| Verze testovaná výbuchem: | ne |
| S pojistnou maticí: | ne |
| Stoupání závitu: | 1,5 mm |
| Odolné proti nárazům: | ano |
| Plochá kabelová spojka: | ne |
| Šířka klíče: | 22 mm |
| Vhodné pro průměr kabelu: | 7,5-9 mm |
| Barva: | jiné |
| Produktová řada: | SKINDICHT SR-SV-M |
| Pracovní teplota: | -20-165 °C |