Katalogový list č. ELOSOS1975135
| Název: | Kabelová vývodka SKINDICHT CN PG 29 LAPP 52032570 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1975135 |
| EAN: | 3738759575957 |
| Kód dodavatele: | 52032570 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Stíněný: | ne |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Provedení: | přímé |
| Odlehčení tahu: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP68 |
| Ex-zóna plynu: | bez |
| Ex-zóna prachu: | bez |
| Typ závitu: | PG |
| Velikost závitu M/PG: | 29 |
| Materiál: | kov |
| EMC verze: | ne |
| Verze testovaná výbuchem: | ne |
| S pojistnou maticí: | ne |
| Odolné proti nárazům: | ano |
| Plochá kabelová spojka: | ne |
| Šířka klíče: | 41 mm |
| Kvalita materiálu: | jiné |
| Barva: | jiné |
| Produktová řada: | SKINDICHT CN |
| Pracovní teplota: | -40-200 °C |
| Délka závitu: | 12,0 mm |
| Vhodné pro průměr kabelu: | 19,0-27,5 mm |