Katalogový list č. ELOSOS1975032
| Název: | Úhlová kabelová vývodka SKINDICHT RWV PG 21 W.OUT E+D LAPP 52024010 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1975032 |
| EAN: | 3512655440539 |
| Kód dodavatele: | 52024010 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Stíněný: | ne |
| Odlehčení tahu: | ne |
| Povrchová ochrana: | poniklované |
| Ex-zóna plynu: | bez |
| Ex-zóna prachu: | bez |
| Provedení: | úhel 90° |
| Typ závitu: | PG |
| Velikost závitu M/PG: | 21 |
| Materiál: | kov |
| Délka závitu: | 8 mm |
| EMC verze: | ne |
| Verze testovaná výbuchem: | ne |
| S pojistnou maticí: | ne |
| Stoupání závitu: | 1,588 mm |
| Odolné proti nárazům: | ano |
| Plochá kabelová spojka: | ne |
| Šířka klíče: | 32 mm |
| Kvalita materiálu: | jiné |
| Barva: | jiné |
| Produktová řada: | SKINDICHT RWV E+D |
| Pracovní teplota: | -20-100 °C |