Katalogový list č. ELOSOS1974859
| Název: | Kabelová vývodka SKINDICHT SHVE PG 13.5/9/11/7 LAPP 52010480 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1974859 |
| EAN: | 3298776775209 |
| Kód dodavatele: | 52010480 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Stíněný: | ano |
| Provedení: | přímé |
| Odlehčení tahu: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP68 |
| Povrchová ochrana: | poniklované |
| Ex-zóna plynu: | bez |
| Ex-zóna prachu: | bez |
| Typ závitu: | PG |
| Velikost závitu M/PG: | 13,5 |
| Kvalita materiálu: | mosaz |
| Materiál: | kov |
| Délka závitu: | 5,5 mm |
| EMC verze: | ano |
| Verze testovaná výbuchem: | ne |
| S pojistnou maticí: | ne |
| Stoupání závitu: | 1,41 mm |
| Plochá kabelová spojka: | ne |
| Šířka klíče: | 22 mm |
| Barva: | jiné |
| Produktová řada: | SKINDICHT SHVE |
| Pracovní teplota: | -20-80 °C |
| Vhodné pro průměr kabelu: | 8,5-10,8 mm |