Katalogový list č. ELOSOS1974774
| Název: | Kabelová vývodka SKINDICHT SVRX 2412-Z LAPP 52006345 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1974774 |
| EAN: | 3351519346934 |
| Kód dodavatele: | 52006345 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Stíněný: | ano |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Provedení: | přímé |
| Odlehčení tahu: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP56 |
| Ex-zóna plynu: | bez |
| Ex-zóna prachu: | bez |
| Typ závitu: | metrický |
| Kvalita materiálu: | mosaz |
| Materiál: | kov |
| Délka závitu: | 11 mm |
| EMC verze: | ano |
| Verze testovaná výbuchem: | ne |
| S pojistnou maticí: | ne |
| Stoupání závitu: | 1,5 mm |
| Odolné proti nárazům: | ano |
| Plochá kabelová spojka: | ne |
| Šířka klíče: | 24 mm |
| Barva: | jiné |
| Velikost závitu M/PG: | 24 |
| Produktová řada: | SKINDICHT SVRX Z |
| Pracovní teplota: | -20-80 °C |
| Vhodné pro průměr kabelu: | 10-12,5 mm |