Katalogový list č. ELOSOS1974357
| Název: | Datový konektor EPIC DATA M12X8MSC LAPP 44429476 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1974357 |
| EAN: | 3175802217998 |
| Kód dodavatele: | 44429476 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stíněný: | ano |
| Jmenovité napětí: | 60 V |
| Jmenovitý proud In: | 0,5 A |
| Typ pouzdra: | přímé |
| Typ kontaktu: | kolík |
| Kategorie přepětí..: | III |
| S indikací stavu: | ne |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Materiál povrchu kontaktu: | zlato |
| Typ elektrického připojení: | Krimpovací připojení |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Teplota okolí: | -40-85 °C |
| Povrch pouzdra: | jiné |