Katalogový list č. ELOSOS1974356
| Název: | Vestavný konektor pro rozvaděč EPIC DATA M12D4FS-RJ45FS LAPP 44429475 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1974356 |
| EAN: | 3217240221783 |
| Kód dodavatele: | 44429475 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 250 V |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| Stupeň znečištění.: | 2 |
| Provozní teplota: | -25-80 °C |
| Teplota okolí: | -25-80 °C |
| Typ zásuvného kontaktu, vnější: | Female (bus) |
| Závit k zašroubování: | M12 |