Katalogový list č. ELOSOS1974352
| Název: | Konfekcionovaný kabel pro snímače/akční členy M12B5MS-M8B5FS-3,0 LAPP 44429471 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1974352 |
| EAN: | 3709454772194 |
| Kód dodavatele: | 44429471 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 5 |
| Stíněný: | ano |
| Délka kabelu: | 3 m |
| Jmenovitý proud In: | 1 A |
| Materiál pláště kabelu: | PVC |
| Druh kabelu: | vícejádrové |
| Barva pláště kabelu: | černá |
| Materiál povrchu kontaktu: | nikl/zlato |
| Vulkanizované: | ne |
| Jmenovité napětí: | 35 V |