Katalogový list č. ELOSOS1974327
| Název: | Kabelový konektor POWER LS3 D6 3+PE+4 25,0-36,0 LAPP 44429347 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1974327 |
| EAN: | 3415256649687 |
| Kód dodavatele: | 44429347 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stíněný: | ano |
| Materiál tělesa: | hliník |
| Počet napájecích kontaktů: | 3 |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP67 |
| Jmenovitý proud In: | 150 A |
| Typ pouzdra: | přímé |
| S ochranným vodičem: | ano |
| Typ kontaktu: | zásuvka |
| Kategorie přepětí..: | III |
| S indikací stavu: | ne |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Typ elektrického připojení: | Krimpovací připojení |
| Blokovací mechanismus: | jiné |
| Teplota okolí: | -40-125 °C |
| Povrch pouzdra: | jiné |
| Počet ovládacích kontaktů: | 4 |
| Počet datových kontaktů: | 4 |
| Průměr konektoru: | 65 mm |