Katalogový list č. ELOSOS1974259
| Název: | Kolík solárního konektoru EPIC SOLAR 4 GEN2 M 4-6 5.2-7.0mm LAPP 44428277 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1974259 |
| EAN: | 3037877994917 |
| Kód dodavatele: | 44428277 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Materiál tělesa: | plast |
| Jmenovité napětí: | 1500 V |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP68 |
| Jmenovitý proud In: | 50 A |
| Typ pouzdra: | přímé |
| Typ kontaktu: | kolík |
| S indikací stavu: | ne |
| Materiál povrchu kontaktu: | cín |
| Teplota okolí: | -40-85 °C |