Katalogový list č. ELOSOS1974257
| Název: | Solární rozbočovač EPIC SOLAR 4 GEN2 SPLITTER MFF LAPP 44428275 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1974257 |
| EAN: | 3354643397810 |
| Kód dodavatele: | 44428275 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Materiál tělesa: | plast |
| Jmenovitý proud In: | 30 A |
| Jmenovité napětí: | 1500 V |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP68 |
| S ochranným vodičem: | ne |
| S indikací stavu: | ne |
| Materiál povrchu kontaktu: | cín |
| Teplota okolí: | -40-85 °C |