Katalogový list č. ELOSOS1974253
| Název: | Dutinka solárního konektoru EPIC SOLAR 4 GEN2 F 5.2-7.0mm LAPP 44428271 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1974253 |
| EAN: | 3584479940571 |
| Kód dodavatele: | 44428271 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Materiál tělesa: | plast |
| Jmenovité napětí: | 1500 V |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP68 |
| Jmenovitý proud In: | 50 A |
| Typ pouzdra: | přímé |
| Typ kontaktu: | zásuvka |
| S indikací stavu: | ne |
| Teplota okolí: | -40-85 °C |