Katalogový list č. ELOSOS1974249
| Název: | Solární konektor EPIC SOLAR 4 M 4 ... 6 mm2 LAPP 44428262 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1974249 |
| EAN: | 3684215290875 |
| Kód dodavatele: | 44428262 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Materiál tělesa: | plast |
| Jmenovité napětí: | 1000 V |
| Jmenovitý proud In: | 30 A |
| Typ pouzdra: | přímé |
| Typ kontaktu: | kolík |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| S indikací stavu: | ne |
| Materiál povrchu kontaktu: | cín |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Teplota okolí: | -40-105 °C |