Katalogový list č. ELOSOS1974234
| Název: | Solární rozbočovač EPIC SOLAR 4 Splitter MFF LAPP 44428226 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1974234 |
| EAN: | 3166752644460 |
| Kód dodavatele: | 44428226 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Materiál tělesa: | plast |
| Jmenovité napětí: | 1000 V |
| Jmenovitý proud In: | 35 A |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP68 |
| Typ pouzdra: | přímé |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| S indikací stavu: | ne |
| Materiál povrchu kontaktu: | cín |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Teplota okolí: | -40-85 °C |