Katalogový list č. ELOSOS1974225
| Název: | Konfekcionovaný kabel pro snímače EPIC POWER M12LM4S-M12LF4S-PVC2.5-10 44424068 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1974225 |
| EAN: | 3222005921372 |
| Kód dodavatele: | 44424068 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP67 |
| Počet pólů: | 4 |
| Stíněný: | ne |
| Délka kabelu: | 10 m |
| Jmenovitý proud In: | 16 A |
| Jmenovité napětí: | 63 V |
| Druh kabelu: | vícejádrové |