Katalogový list č. ELOSOS1974224
| Název: | Konfekcionovaný kabel pro snímače EPIC POWER M12LM4S-M12LF4S-PVC2.5-7.5 44424067 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1974224 |
| EAN: | 3269235627339 |
| Kód dodavatele: | 44424067 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP67 |
| Počet pólů: | 4 |
| Stíněný: | ne |
| Jmenovitý proud In: | 16 A |
| Jmenovité napětí: | 63 V |
| Délka kabelu: | 7,5 m |
| Druh kabelu: | vícejádrové |