Katalogový list č. ELOSOS1974102
| Název: | Modulární systém MH EPIC MH Clamp 7 - 10 mm LAPP 44423283 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1974102 |
| EAN: | 3229640123055 |
| Kód dodavatele: | 44423283 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Teplota okolí: | -40-85 °C |
| Provozní teplota: | -40-85 °C |