Katalogový list č. ELOSOS1974101
| Název: | Modulární systém MH EPIC MH Clamp 5 - 7 mm LAPP 44423282 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1974101 |
| EAN: | 3563979127439 |
| Kód dodavatele: | 44423282 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Teplota okolí: | -40-85 °C |
| Provozní teplota: | -40-85 °C |