Katalogový list č. ELOSOS1974096
| Název: | Modulární systém MH EPIC MHB Gigabit LAPP 44423277 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1974096 |
| EAN: | 3406408750160 |
| Kód dodavatele: | 44423277 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 50 V |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Počet pólů: | 0 |
| Počet napájecích kontaktů: | 0 |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Jmenovité rázové napětí: | 0,8 kV |
| Teplota okolí: | -40-85 °C |
| Provozní teplota: | -40-85 °C |
| Počet ovládacích kontaktů: | 0 |