Katalogový list č. ELOSOS1974088
| Název: | Modulární systém MH EPIC MHB 36 CM LAPP 44423267 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1974088 |
| EAN: | 3619834366045 |
| Kód dodavatele: | 44423267 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 250 V |
| Jmenovitý proud In: | 10 A |
| Počet pólů: | 36 |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Počet napájecích kontaktů: | 0 |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Jmenovité rázové napětí: | 4 kV |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Typ elektrického připojení: | Krimpovací připojení |
| Provozní teplota: | -40-125 °C |
| Teplota okolí: | -40-125 °C |
| Počet ovládacích kontaktů: | 0 |