Katalogový list č. ELOSOS1973988
| Název: | Vestavné pouzdro EPIC POWER M12 A4 M20 3+PE F (1) LAPP 44423145 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1973988 |
| EAN: | 3683340490419 |
| Kód dodavatele: | 44423145 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Materiál tělesa: | plast |
| Stíněný: | ne |
| Jmenovité napětí: | 630 V |
| Počet napájecích kontaktů: | 3 |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP67 |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Jmenovitý proud In: | 12 A |
| Typ pouzdra: | přímé |
| S ochranným vodičem: | ano |
| Typ kontaktu: | zásuvka |
| Kategorie přepětí..: | III |
| S indikací stavu: | ne |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Materiál povrchu kontaktu: | zlato |
| Blokovací mechanismus: | jiné |
| Produktová řada: | EPIC POWER M12 A4 |
| Teplota okolí: | -40-+85 °C |