Katalogový list č. ELOSOS1973731
| Název: | Vložka EPIC SIGNAL M23 7P (20) LAPP 44420149 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1973731 |
| EAN: | 3324285743894 |
| Kód dodavatele: | 44420149 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 150 V |
| Jmenovitý proud In: | 15 A |
| Počet napájecích kontaktů: | 7 |
| Jmenovité rázové napětí: | 4 kV |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Produktová řada: | EPIC SIGNAL M23 7P |
| Teplota okolí: | -25-125 °C |