Katalogový list č. ELOSOS1973722
| Název: | Krimpovací vložka EPIC SIGNAL M23 17E S D-Sub (5) LAPP 44420128 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1973722 |
| EAN: | 3762494592351 |
| Kód dodavatele: | 44420128 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 50 V |
| Jmenovitý proud In: | 7 A |
| Počet napájecích kontaktů: | 0 |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Materiál povrchu kontaktu: | zlato |
| Jmenovité rázové napětí: | 0,8 kV |
| Produktová řada: | EPIC SIGNAL M23 17E |
| Teplota okolí: | -25-125 °C |