Katalogový list č. ELOSOS1973719
| Název: | Krimpovací vložka EPIC SIGNAL M23 12P S D-Sub (20) LAPP 44420125 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1973719 |
| EAN: | 3348822109608 |
| Kód dodavatele: | 44420125 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovitý proud In: | 7 A |
| Jmenovité napětí: | 100 V |
| Počet napájecích kontaktů: | 0 |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Jmenovité rázové napětí: | 1,5 kV |
| Produktová řada: | EPIC SIGNAL M23 12P |
| Teplota okolí: | -25-125 °C |