Katalogový list č. ELOSOS1973551
| Název: | Spojovací krabice HITRONIC SBX 12xSC-D BL PG150 E9 OS2 LAPP 29500797 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1973551 |
| EAN: | 3744189199175 |
| Kód dodavatele: | 29500797 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 70 mm |
| Hloubka: | 140 mm |
| Výška: | 125 mm |
| APC verze: | ano |
| Způsob montáže: | jiné |
| Barva: | jiné |