Katalogový list č. ELOSOS1973546
| Název: | Spojovací krabice HITRONIC SBX 12xST-D MT PG150 G50 OM4 LAPP 29500792 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1973546 |
| EAN: | 3267510454274 |
| Kód dodavatele: | 29500792 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 70 mm |
| Hloubka: | 140 mm |
| Výška: | 125 mm |
| APC verze: | ano |
| Způsob montáže: | jiné |
| Barva: | jiné |