Katalogový list č. ELOSOS1973540
| Název: | Spojovací krabice HITRONIC SBX 6XSC-RJ BG PG150 G50 OM2 LAPP 29500786 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1973540 |
| EAN: | 3436916157687 |
| Kód dodavatele: | 29500786 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | béžová |
| Šířka: | 35 mm |
| Hloubka: | 140 mm |
| Výška: | 125 mm |
| APC verze: | ano |
| Způsob montáže: | jiné |