Katalogový list č. ELOSOS1972889
| Název: | Konfekcionovaný ethernetový kabel ETHERLINE LAN Cat.6A 15,0 RD LAPP 24441400 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1972889 |
| EAN: | 3429430444944 |
| Kód dodavatele: | 24441400 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Olejiodolné.: | ne |
| Druh kabelu: | S/FTP |
| Typ konektoru 1: | RJ45 8(4) |
| Typ konektoru 2: | RJ45 8(4) |
| Kategorie: | 6A (TIA) |
| Bez halogenů EN IEC 60754-2: | ne |
| Barva vnějšího pláště: | červená |
| Bez halogenů EN IEC 60754-1: | ne |
| Velikost AWG: | 26 |
| Produktová řada: | ETHERLINE LAN Cat.6A |