Katalogový list č. ELOSOS1972643
| Název: | Konfekcionovaný kabel pro snímače/akční členy AB-C4-M12MA-2,0PUR-SH 22262125 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1972643 |
| EAN: | 3775697767280 |
| Kód dodavatele: | 22262125 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP67 |
| Počet pólů: | 4 |
| Stíněný: | ano |
| Jmenovité napětí: | 60 V |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| Délka kabelu: | 2 m |
| Druh kabelu: | vícejádrové |
| Materiál pláště kabelu: | PUR (polyuretan) |
| Barva pláště kabelu: | černá |
| Materiál povrchu kontaktu: | nikl/zlato |
| Typ elek. krabicového připojení: | M12 |
| Vulkanizované: | ne |