Katalogový list č. ELOSOS1972641
| Název: | Datový konektor AB-C4-M12MS-PG7-VA-SKINTOP LAPP 22262123 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1972641 |
| EAN: | 3573414619023 |
| Kód dodavatele: | 22262123 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stíněný: | ne |
| Jmenovité napětí: | 250 V |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Typ pouzdra: | přímé |
| Typ kontaktu: | kolík |
| Kategorie přepětí..: | II |
| S indikací stavu: | ne |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Materiál povrchu kontaktu: | zlato |
| Teplota okolí: | -40-+100 °C |