Katalogový list č. ELOSOS1972634
| Název: | Datový konektor AB-C5-M12FA-PG7-SH LAPP 22262109 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1972634 |
| EAN: | 3523506475938 |
| Kód dodavatele: | 22262109 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stíněný: | ano |
| Jmenovité napětí: | 60 V |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Typ pouzdra: | úhlové |
| Typ kontaktu: | zásuvka |
| Kategorie přepětí..: | II |
| S indikací stavu: | ne |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Materiál povrchu kontaktu: | zlato |
| Blokovací mechanismus: | jiné |
| Teplota okolí: | -40-+85 °C |