Katalogový list č. ELOSOS1972625
| Název: | Konfekcionovaný kabel pro snímače/akční členy AB-C5-5,0PVC-M12FS LAPP 22262100 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1972625 |
| EAN: | 3478157251045 |
| Kód dodavatele: | 22262100 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stíněný: | ne |
| Počet pólů: | 5 |
| Jmenovité napětí: | 60 V |
| Stupeň krytí (IP): | IP68 |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| Délka kabelu: | 5 m |
| Materiál pláště kabelu: | PVC |
| Druh kabelu: | vícejádrové |
| Barva pláště kabelu: | černá |
| Typ elek. krabicového připojení: | volný konec |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -25-80 °C |