Katalogový list č. ELOSOS1972505
| Název: | Konfekcionovaný kabel pro snímače/akční členy AB-C5-M12MS-5,0PUR-M12FS-SH |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1972505 |
| EAN: | 3507682400946 |
| Kód dodavatele: | 22260940 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP67 |
| Počet pólů: | 5 |
| Stíněný: | ano |
| Jmenovité napětí: | 48 V |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| Délka kabelu: | 5 m |
| Druh kabelu: | vícejádrové |
| Materiál pláště kabelu: | PUR (polyuretan) |
| Barva pláště kabelu: | černá |
| Materiál povrchu kontaktu: | nikl/zlato |
| Typ elek. krabicového připojení: | M12 |
| Vulkanizované: | ne |