Katalogový list č. ELOSOS1972491
| Název: | Konfekcionovaný sběrnicový kabel AB-PB-M12MS-20,0PUR-M12FS LAPP 22260908 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1972491 |
| EAN: | 3759296052428 |
| Kód dodavatele: | 22260908 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP67 |
| Stíněný: | ano |
| Jmenovité napětí: | 60 V |
| Počet pólů: | 2 |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| Délka kabelu: | 20 m |
| Druh kabelu: | vícejádrové |
| Materiál pláště kabelu: | PUR (polyuretan) |
| Barva pláště kabelu: | fialová |
| Materiál povrchu kontaktu: | nikl/zlato |
| Typ elek. krabicového připojení: | M12 |
| Vulkanizované: | ne |